Yükleniyor...

Sorularınız & Cevaplarımız

Aşağıdakiler genellikle müşterilerimizin sıkça sormuş oldukları sorulardır.

Onarımı iptal edebilirmiyim?

Kesinlikle... Yapılacak onarımlar bütçenizi zorlayabilir veya onarımı daha sonra yaptırmak isteyebilirsiniz...Arıza tanımı yapılmış ve size süre, fiyat bilgisi verildikten sonra onarımı kabul etmeme hakkına sahipsiniz...

fatih laptop tamiri,şehremini notebook tamiri, çapa laptop tamiri, cep telefonu tamiri

Kullanabileceğim başka bir telefonum yok. Geçici telefon veriyormusunuz?

Tabiki... Onarımı uzun sürecek cihazlarınız için cüzi fiyatlarda günlük telefon verebiliyoruz....

fatih laptop tamiri,şehremini notebook tamiri, çapa laptop tamiri, cep telefonu tamiri

Şifremi vermek istemiyorum.Sorun olurmu?

Şifrenizi vermek zorunda değilsiniz. Uzmanlarımız işlemini bitirdikten sonra size bilgi verecektir,geldiğinizde şifrenizi girerek cihazınızı bizzat test edebilirsiniz...

Genel Sorular

iCloud şifreniz unutulduğu takdirde cihaz kullanılmaz hale gelir cihazı sıfırlasanız bile cihazınız açıldığında tekrardan unuttuğunuz şifreyi soracaktır ve yine açılmayacak ve kullanılmayacaktır.Tek yapmanız gereken cihazınıza ait fatura ile birlikte Apple Müşteri Hizmetlerini aramak olacaktır.

iPhone'dan Ayarlar bölümüne girin.Daha sonra “Hücresel” seçeneğine tıklayın.Açılan ekrandan “Hücresel veri seçenekleri” düğmesine tıklayın.Açılan sayfadan “Ses ve Veri” başlığı altına girdikten sonra “LTE”(4G) seçeneğini işaretleyin.

Bataryanız birden bire hızlı bitmeye başladıysa bu durumda pil tüketen uygulamaları kontrol etmeniz gerekiyor. Bunun için Ayarlar> Pil bölümüne gidin. Çok fazla kullanmadığınız bir uygulamanın pili sömürdüğünü fark ederseniz . Ayarlar> Genel> Arka Plan Uygulama Yenileme bölümüne gidip o uygulamanın arka planda çalışmasını engelleyin.

Uzman arkadaşlarımız cihazınızı teslim almadan önce öngörülerini sizle paylaşacaktır. Onarım politikamız gereği, cihazınızı minimum sürede sizden ayrı kalacak şekilde planlayıp bu şekilde alıyoruz. Gerekli kontroller yapıldıktan sonra size teslim ediyoruz.

Yapmış olduğumuz tüm donanımsal işlemlerde verdiğimiz garanti kullanıcı hataları dışında herşeyi kapsamaktadır. Kırılma,darbe,sıvı temasları ve servisimizden başka yerde yapılan müdahaleler cihazınızın garanti dışında kalmasını sağlayacaktır.

iTunes programı ile cihazınızı yedekleyebilirsiniz. Ancak üst sürümde yedeklediğiniz içeriği alt sürüme kuramazsınız. Mesela 10.3 için yedeklediğiniz şeyleri 10.2.1'e kuramazsınız.

Aygıtınızı aşırı ortam sıcaklıklarından koruyun.Pil ömrünü uzatmak için ekranın parlaklığını azaltın veya Otomatik Parlaklık ayarını açın.Pil ömrünü artırmak için, uygulamaların arka planda yenilenmesine imkan veren özelliği kapatabilirsiniz. Ayarlar > Genel > Arka Planda Uygulama Yenile’ye gidin ve düğmeyi Kapalı konuma getirin. Mail uygulaması için Arka Plan Etkinliği mesajı varsa, verilerin manuel olarak alınmasını seçebilir veya verilerin alınması için geçerli zaman aralığını artırabilirsiniz. Ayarlar > Mail, Kişiler, Takvimler > Yeni Verileri Al bölümüne gidin ve seçiminizi yapın.Konum Servisleri’ni kapatarak pil ömrünü optimize edebilirsiniz. Ayarlar > Gizlilik > Konum Servisleri’nden bu özelliği kapatın.Bluetooth kullanmadığınız kapatın.WiFi kullanmadığınızda kapatın.Kullanmadığınız uygulamaları silin.

E-devletten imei kontrolü yapmalısınız. Cihazın garantisinin kaç ay göründüğüne bakmalısınız. Herhangi bir iCloud hesabına bağlı olup olmadığını kontrol etmelisiniz. Eğer bağlıysa siz hesabın şifresini bilmiyorsanız cihazı hiçbir şekilde kullanamazsınız. Faturası varsa mutlaka istemelisiniz.Ürün yurtdışı garantili ise Türkiye'de garantisi eçerli mi kontrol etmelisiniz.

!-- Global site tag (gtag.js) - Google Analytics -->