Hakkımızda

bilişim hakkımızda

U1Bilişim Teknoloji ve Danışmanlık Hizmetleri

Kurumların bilgi işlem alt yapısının güçlü olması, kurum içi çalışmaların hızlanması, bilgiyi ve sistemi merkezi olarak yönetebilmesi çok önemlidir. Bu noktada U1 Bilişim size 100% müşteri memnuniyeti ile alanında uzman personeli ile destek vermektedir. İhtiyaçlarınıza en uygun çözümü saptayıp, proje odaklı çalışma yöntemi ile bilgi işlem altyapınızın güvenle çalışmasını sağlamaktadır. Hizmet verdiğimiz alanlar ile ilgili açıklamalara aşağıdan ulaşabilirsiniz..

Kalite Politikamız

Misyonumuz: Müşterilerimizin bilgiişlem alt yapısında gerekli her türlü teknolojiye kolay ve hızlı ulaşmalarını sağlayarak, etkin ve güvenilir hizmet sunmaktır.

Vizyonumuz: Hizmetlerimizle ve çalışanlarımızla beraber bizle yola devam eden ve edecek olan müşterimize sürekli değişen teknolojileri firmalarına adapte ederek, sıfır sorun sıfır hata felsefesi ile sektörde söz sahibi olmaktır.

Aylık Gösterge

bilişim tasarruf

Hizmetler ve Projeler

bilişim hizmetler projeler

Bizden Haberler

Mart15
Bayilik Süreçleri
U1Bilişim bayilik sistemiyle artık size daha yakın
Nisan15
U1Magaza Hayata Geçicek.
Tüm Müşterilerimiz internet üzerinden bize sipariş verebilecek ve süpriz indirimlerden faydanalacaklar
Haziran15
Kurumsal Kimlik Çözüm Merkezi
Kurumsal Çözümlerinize yeni bir alternatif olacak. Tüm matbaa süreçlerinizi (kartvizit,katalog,broşur broşür)çözüm merkezimizle sonuçlandıracaz.
TÜM ARŞİVLER

Neden Biz

bilgisayar arşiv

Firmanız Bizim İçin Önemli.

Müşterilerimiz kendi işlerine, biz de bilgi işlem ihtiyaçlarına odaklanıyoruz, teknolojiden maksimum fayda sağlamaları için çalışıyoruz...

Bilgi teknolojileri ihtiyaçları için doğru ürünleri, profesyonel servis hizmetlerimizle birleştiriyoruz..