Kurumsal sistem destek

Sistem Çözümlerimiz

U1 Bilişim Danışmanlık Hizmetleri tecrübe ve aktif çözüm üretme yeteneğini; Her büyüklükte işletmelerden çoklu ağlara, uzaktan erişimli sistemlerden internet bağlantılı network yapılarına kadar bilinen her türlü teknolojinin uygulamasında gerçekleştirebilme yeteneğine sahiptir. Yapılan yatırımın en performanslı, en ekonomik ve yeniliklere açık olması bakımından büyük önem arz etmektedir.

Bu bakımdan, uygulanacak olan sistem yapılandırmasının da ilgili işletme açısından tam bir verimlilikle çalışıyor olması gerekmektedir. Proje öncesi vermiş olduğumuz danışmanlık hizmeti,işletmenin tam anlamıyla bilgisayar sistemlerinden beklentilerinin belirlenmesinde ve buna hangi şekillerde ve maliyetlerde çözümün en ideali olacağını saptamakta önemli bir rol oynamaktadır.

Bunların dışında var olan sistem yapılanmalarının güncellenmesi, sorunların giderilmesi, sistem yönetimi (Network Administration), performans analiz çalışmaları ve teknolojik danışmanlıkta da görevlerimiz içerisinde olan işlerdendir.